Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihi zenginliğini de süresince bulunduran büyük müşterek site olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi sert çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi vakit vurmak hakkında ülkü bir etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz sadece izlenim bırakacaktır. mükemmel bir kez eksperyans ile güzel İstanbul’u en bol şekilde bilmek istiyorsanız sizleri detaylı bilgi isteyin bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz sitemizi inceleyin dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *